Pytania i odpowiedzi - Besi523
Q: Ile masz lat i jak masz na imię?
A: Mam 20 lat i nazywam się Karolina.

Q: Skąd nazwa Besi523?
A: Powstało od “Be sis” Któregoś dnia odmówiłam udzielenia w jakieś błahostce mojej siostrze pomocy, od razu na jej twarzy ukazał się grymas, a z nim wypowiedziane pod nosem słowa “Be sis” (tzw. zła siostra) nie usłyszałam do końca co powiedziała także zamiast “Be sis” usłyszałam “Besi”. Tak się złożyło, że tego samego dnia musiałam założyć nowe konto, a wraz z nim nowy nick i właśnie w ten sposób powstała Besi. Natomiast cyfry 523 są ze mną od kiedy miałam około 9 lat związku z czym nie pamiętam ich dokładnej historii. Najbardziej prawdopodobną wersją jest zakładanie pierwszego mail. Imie Karolina jest dosyć popularne, a to oznacza zajętą nazwę, tutaj z pomocą przychodzi podpowiedź od poczty i jej proponowane do nazwy cyfry~ 523, ale tak to tylko moje domysły.

Q: Jaką masz rangę?
A: Zależy w jakiej grze
  • CS:GO - MG2
  • H1Z1 - Silver (Na ten moment nie gram)
  • LOL - Żadna (Na ten moment nie gram)
  • GTA V - 95 LVL

Q: Skąd jesteś?
A: Z Warszawy

Q: Przez jaki program rozmawiacie?
A: TeamSpeak 3

Q: Jakie IP TS?
A: ts.besi523.pl lub ts.cs-classic.pl

Q: Jak można się z Tobą skontaktować?
A: Przez mojego fanpage https://www.facebook.com/Besi523/
Jeżeli jednak chcesz napisać w sprawie współpracy, to napisz na mail: kontakt@besi523.pl

Q: Czy można z Tobą zagrać?
A: Jak najbardziej, staram się z Wami grać w każdą grę. Aby dołączyć na CS do mojego lobby musisz być w mojej grupie http://steamcommunity.com/groups/Besiacze , następnie przez mój profil http://steamcommunity.com/profiles/76561198161034978/ , moższ dołączyć do poczekalni.

Q: Będziesz nagrywała czy tylko robiła stream?
A: Zaletą stremowania jest to, że mam z Wami bezpośredni kontakt i można porozmawiać, a aby nagrać odcinek trzeba rozegrać kilka gier aby mieć to jedno dobre nagranie, które zostanie wstawione.. dlatego odcinki na chwilę obecną rzadko będę wstawiała.

Q: Kiedy można spodziewać się live?
A: Stream są zazwyczaj codziennie. Warto spawdzać rozpiskę, którą staram się aktualizować na bieżąco: http://www.besi523.pl/live

Q: Mogę wejść na twój kanał ts?
A: Jedynie kiedy przenoszę na mój kanał to kiedy robię customy w LOL’u z widzami.

Pozdrawiam,
Besi523
Polityka prywatności